Прем'єр-ліга Дакки 2020: результати live

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
bookmaker
100% бонус на перший депозит до 100$
Грайте відповідально. Застосовуються "Правила". 18+
Прем'єр-ліга Дакки
2020
Loading...
results
SA÷13¬~ZA÷БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга Дакки¬ZEE÷2kuwj2YR¬ZB÷29¬ZY÷Бангладеш¬ZC÷G4M1N4YM¬ZD÷p¬ZE÷K6tYoqMF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷29_2kuwj2YR¬ZJ÷2¬ZL÷/cricket/bangladesh/dhaka-premier-league/¬ZX÷19Бангладеш 009гладеш0010000000001000Прем'єр-ліга018 Дакки000¬ZCC÷0¬ZAF÷Бангладеш¬~AA÷25hHeKU9¬AD÷1584327600¬ADE÷1584327600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mohammedan Sporting Club¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:2;num:5;wonby:42¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Shinepukur Cricket Club won by 5 wickets.¬WQ÷¬WM÷МОХ¬AE÷Mohammedan Sporting Club¬JA÷z75ebE6t¬WU÷mohammedan-sporting-club¬GRA÷0¬AG÷257¬BA÷257¬DO÷50¬DK÷8¬RU÷5.14¬OA÷dUNwO4CN-4EFpXxbC.png¬WN÷WTA¬AF÷Shinepukur Cricket Club¬JB÷4tAacYLn¬WV÷shinepukur-cricket-club¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷258¬BB÷258¬DP÷49.3¬DL÷5¬RV÷5.21¬OB÷jFFcpThT-YgDvEtUa.png¬~AA÷OEgDd0F3¬AD÷1584327600¬ADE÷1584327600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prime Bank Cricket Club¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:1;num:9;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Prime Bank Cricket Club won by 9 runs.¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prime Bank Cricket Club¬JA÷pvfpicaD¬WU÷prime-bank-cricket-club¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷251¬BA÷251¬DO÷50¬DK÷6¬RU÷5.02¬OA÷2F29Vc6k-tbq6tip1.png¬WN÷ГАЗ¬AF÷Gazi Group Cricketers¬JB÷bsrSFtxE¬WV÷gazi-group-cricketers¬GRB÷0¬AH÷242¬BB÷242¬DP÷50¬DL÷9¬RV÷4.84¬OB÷UTjC7kne-nml27RVl.png¬~AA÷Glf9ct0c¬AD÷1584327600¬ADE÷1584327600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheikh Jamal Dhanmondi Club¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:1;num:55;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Sheikh Jamal Dhanmondi Club won by 55 runs.¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheikh Jamal Dhanmondi Club¬JA÷xEjxgJU0¬WU÷sheikh-jamal-dhanmondi-club¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷276¬BA÷276¬DO÷50¬DK÷9¬RU÷5.52¬OA÷hflQaNA6-nyKS6vuN.png¬WN÷ХЕД¬AF÷Khelaghar Samaj Kallyan Samity¬JB÷Wzjthwp7¬WV÷khelaghar-samaj-kallyan-samity¬GRB÷0¬AH÷221¬BB÷221¬DP÷50¬DL÷9¬RV÷4.42¬OB÷APRpT2oe-Ma13zx2A.png¬~AA÷zgHMZx8j¬AD÷1584241200¬ADE÷1584241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legends of Rupganj¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:2;num:25;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Old DOHS Sports Club won by 25 runs.¬WQ÷¬WM÷C2A¬AE÷Legends of Rupganj¬JA÷8Gia01xR¬WU÷legends-of-rupganj¬GRA÷0¬AG÷205¬BA÷205¬DO÷50¬DK÷10¬RU÷4.10¬OA÷M5p0fs96-zTzfHUWE.png¬WN÷ВІН¬AF÷Old DOHS Sports Club¬JB÷QevReLpr¬WV÷old-dohs-sports-club¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷230¬BB÷230¬DP÷49¬DL÷10¬RV÷4.69¬OB÷team¬~AA÷xbe5bMpi¬AD÷1584241200¬ADE÷1584241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prime Doleshwar Sporting Club¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:1;num:8;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Prime Doleshwar Sporting Club won by 8 runs.¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prime Doleshwar Sporting Club¬JA÷4nwVfu0l¬WU÷prime-doleshwar-sporting-club¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷238¬BA÷238¬DO÷50¬DK÷7¬RU÷4.76¬OA÷nsDvTkS0-CMutv4N9.png¬WN÷ЕН¬AF÷Бразерс Юніон¬JB÷bNiYgaFf¬WV÷brothers-union¬GRB÷0¬AH÷230¬BB÷230¬DP÷49.4¬DL÷10¬RV÷4.63¬OB÷n5DZ5586-pKJFygpj.png¬~AA÷MkDIzJhp¬AD÷1584241200¬ADE÷1584241200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Абахані Лімітед¬WX÷5149867¬RW÷1¬AQ÷40;team:1;num:81;wonby:41¬AX÷0¬BX÷-1¬LS÷Abahani Limited won by 81 runs.¬WQ÷¬WM÷АБА¬AE÷Абахані Лімітед¬JA÷0jli2N7E¬WU÷abahani-limited¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷289¬BA÷289¬DO÷50¬DK÷7¬RU÷5.78¬OA÷WKD6Hy8k-r3oGLLN2.png¬WN÷PAR¬AF÷Partex Sporting Club¬JB÷fDme1sNK¬WV÷partex-sporting-club¬GRB÷0¬AH÷208¬BB÷208¬DP÷48.4¬DL÷10¬RV÷4.27¬OB÷team¬~
6
fixtures
0
Реклама
Реклама
Налаштування сповіщень
Сповіщення блокуються браузером
Налаштування
Темний режим
Реклама
Увага: Ви на сторінці Прем'єр-ліга Дакки 2020: результати в розділі Крикет/Бангладеш. FlashScore.ua пропонує онлайн-рахунки Прем'єр-ліга Дакки 2020, підсумкові та поточні результати, подробиці матчів. Окрім результатів Прем'єр-ліга Дакки 2020, на FlashScore.ua Ви можете стежити за понад 5000 змагань із більш як 30 видів спорту в цілому світі. Лише натисніть на назву виду спорту в меню вгорі чи назву країни в меню ліворуч та оберіть змагання. Сервіс результатів Прем'єр-ліга Дакки 2020 працює в режимі реального часу і оновлюється автоматично.
Показати більше
Мобільні додатки
Наш мобільний додаток оптимізований для Вашого телефону. Завантажуйте його безкоштовно!
mockup