Personal data

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
ЗГОДА НА ОБРОБКУ ОСОБИСТИХ ДАНИХ І ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБРОБКУ ОСОБИСТИХ ДАНИХ
РЕЗЮМЕ
Ви надаєте свою згоду на обробку Ваших особистих даних компанією Livesport Media Ltd з метою здійснення комунікації з Вами в зв'язку із Вашим запитом. Ваші особисті дані не використовуватимуться в маркетингових цілях. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який момент і обробку Ваших особистих даних буде припинено. Більш детальну інформацію про обробку Ваших особистих даних Ви можете знайти нижче.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕГУЛЯТОРА ТА КОНТАКТНІ ДАНІ
Регулятором Ваших особистих даних є компанія Livesport Media Ltd, із юридичною адресою CMS House, First Floor St. Peter's Street, San Gwann SGN 2310, Malta, реєстраційним номером C 54555 ("Регулятор").
Контактні дані Регулятора: робоча адреса - Livesport Media Ltd, CMS House, First Floor St. Peter's Street, San Gwann SGN 2310, Malta, адреса електронної пошти - gdpr@livesportmedia.eu.
У Регулятора немає посадової особи із захисту даних.
ПРАВОВА ОСНОВА ОБРОБКИ ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Правовою основою обробки особистих даних є Ваша згода надана Регулятору в межах передбачених статтею 6(1)(a) Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту і ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою особистих даних і вільний рух таких даних, та про скасування Директиви 95/46/ЄС (Загального регламенту захисту даних) ("ЗРЗД").
МЕТА ОБРОБКИ ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Метою обробки Ваших особистих даних є комунікація між Вами та Регулятором у зв'язку із Вашим запитом.
Регулятор не використовує автоматизоване індивідуальне вироблення й ухвалення рішень, у значенні передбаченому статтею 22 ЗРЗД.
ТЕРМІН УТРИМАННЯ ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Регулятор буде утримувати Ваші особисті дані протягом двох (2) років з моменту надання Вами згоди на відповідну обробку, але не довше, ніж до моменту відкликання Вами своєї згоди на таку обробку особистих даних.
ІНШІ ОТРИМУВАЧІ ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Особи, що здійснюють технічну, організаційну та комерційну діяльність пов'язану з функціонуванням веб-сайту Регулятора відповідно до вказівок Регулятора (обробники особистих даних) можуть бути іншими отримувачами Ваших особистих даних.
Регулятор не має наміру передавати Ваші особисті дані третій країні (країні за межами ЄС) чи міжнародній організації
ПРАВА СУБ'ЄКТІВ ДАНИХ
В умовах визначених ЗРЗД, Ви маєте право вимагати від Регулятора надання доступу до Ваших особистих даних, право виправляти чи видаляти Ваші особисті дані або обмежувати їх обробку та подальше право їх перенесення.
Ви маєте право у будь-який момент відкликати Вашу згоду на обробку Ваших особистих даних, надану Регулятору. Це не впливатиме на законність обробки Ваших особистих даних до моменту відкликання такої згоди. Ви можете відкликати Вашу згоду на обробку особистих даних - gdpr@livesportmedia.eu.
Якщо ви підозрюєте, що обробка Ваших особистих даних відбулася чи відбувається з порушенням ЗРЗД, Ви маєте право, поміж іншого, звернутись зі скаргою до регулюючого органу.
Ви не зобов'язані надавати особисті дані. Надання Ваших особистих даних не є обов'язковою чи контрактною вимогою і не є вимогою необхідною для укладання контракту.
Реклама
Мобільні додатки
Наш мобільний додаток оптимізований для Вашого телефону. Завантажуйте його безкоштовно!
mockup