Загальне питання

Функції Flashscore.ua

Як знайти старі матчі?

У Вас є два варіанти: скористатись пошуковим інструментом, щоб знайти команду, гравця, тощо; або відкрити лігу (турнір, гонку...) і знайти те, що потрібно в архіві.

Чому я не можу додати більше команд до "Моїх команд?

З технічних причин, максимальна кількість "Моїх команд" не може перевищувати 100.

Чи можете ви надсилати мені сповіщення з усіх матчів моїх улюблених ліг?

Вибачте, така функція не передбачена. Якщо Ви хочете отримувати наші сповіщення, додайте, будь ласка, матч або команду, які Вас цікавлять, до "Моїх матчів"/"Моїх команд".

Після запуску додатку я не бачу мого улюбленого змагання. Чому?

На стартовому екрані Вам запропоновано перелік змагань із щонайменше одним матчем, запланованим на поточну дату. Ви з легкістю можете знайти інші змагання за допомогою пошукового інструмента (іконка в вигляді лупи); в закладці "Таблиця", внизу екрану; або змінивши дату в календарі.

Чому в деяких змаганнях частина архівних результатів відсутня?

Ми наполегливо працюємо над тим, щоб зібрати якомога більше інформації про змагання та турніри, кількість яких постійно збільшується. Якщо Ви не побачили своєї улюбленої ліги, це напевно тому, що ми ще не знайшли надійного джерела для отримання інформації щодо цього турніру. Ми будемо вдячні, якщо Ви допоможете в пошуку такого джерела - можете скористатись контактною формою. Щодо архівних даних, ми постійно їх доповнюємо, однак пріоритетом залишаються live-результати.

Що таке “ЛПР”?

“ЛПР” - абревіатура, що означає “Лише підсумковий результат”. Ми використовуємо її в тих випадках, коли не маємо надійного джерела для отримання інформації в форматі live.

Як я можу зробити ставку?

Зробити ставку на нашому веб-сайті Ви не зможете. Для цього Вам необхідно зареєструватись на сайті одного з наших партнерів-букмекерів.

Чи можете ви щодня надсилати мені прогнози на матчі?

Вибачте, на нашому веб-сайті немає прогнозів. Ми зосереджені на тому, щоб надавати Вам розгорнуту статистику матчів, інформацію про форму команд, розклад і live-результати.

Чому ви не показуєте коефіцієнти від усіх ліцензованих букмекерів?

Наведені коефіцієнти є предметом ділової угоди, отже їх поява на сайті залежить від поточних комерційних контрактів.