Мобільний додаток

Налаштування додатку

Де я можу знайти більше варіантів сповіщень?

У налаштуваннях нашого додатку. Ви можете встановити багато сповіщень (склади команд, автори голів, червоні картки, тощо).

Чи можна відсортувати матчі за часом початку?

Так, це можна зробити в меню налаштувань. Натисніть на “Відсортувати матчі за” і оберіть варіант “Час початку матчу” для того, щоб поєдинки відображались за часом їхнього початку.

Чи можу я змінити вид спорту за замовчування?

Так, Ви можете встановити за замовчуванням будь-який із видів спорту, зазначених у нашому меню. Обраний вид спорту відображатиметься відразу після запуску додатку.

Я хочу, щоб після запуску додатку, за замовчуванням відкривалась закладка "Мої матчі"/"Мої команди".

Для користувачів Android ця опція доступна в налаштуваннях додатку. До уваги користувачів iOS: єдиний спосіб відкрити закладку закладка "Мої матчі"/"Мої команди" одночасно із запуском додатку - використання force touch (лише для iPhone 6s і новіших).

Як обрати в додатку інший часовий пояс?

Додаток використовує часовий пояс обраний на Вашому пристрої.

Як вибрати мову додатку?

Якщо у Вас пристрій iOS, змінити мову можна в налаштуваннях додатку. В версії нашого додатку для Android ця опція недоступна.

Як збільшити розмір шрифту?

Наш додаток використовує розмір шрифту актуальний для Вашого пристрою. На пристроях iOS зміна розміру шрифту не передбачена.

Чи є у вас темний режим?

Так, Ви можете вибрати темний режим в налаштуваннях додатку. До уваги користувачів iOS: для використання темного режиму необхідна iOS 13.

Як змінити звук сповіщення?

На пристроях Android, Ви можете обрати звук в налаштуваннях пристрою. Ця опція недоступна на пристроях iOS, але в майбутньому ми це виправимо :)

Чи можна вимкнути рекламу в додатку на платній основі?

Ця опція доступна лише на пристроях iOS (відсутня на пристроях Android). Користувачі iOS можуть знайти пункт "Вимкнути банерну рекламу" в налаштуваннях додатку.